Michał Chełminiak

12 czerwca 2018

Jako absolwent biotechnologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w szkole uczy chemii, fizyki i anatomii i fizjologii zwierząt. Nauczanie i praca z dziećmi były jego marzeniem od zawsze i stanowią dla niego wyzwanie i źródło radości i satysfakcji. W codziennej pracy stara się być dla uczniów partnerem i przyjacielem. Uważa, że najważniejsze w pracy w szkole są cierpliwość i zrozumienie indywidualnych potrzeb uczniów. Jest osobą energiczną, otwartą i przyjazną.

Czytaj więcej

Tomasz Brylew

12 czerwca 2018

Trener w Polskim Towarzystwie Ekonomicznym i Ośrodku Szkoleniowo-Wdrożeniowym. Specjalizuje się w tematyce e-marketingu i zarządzania marketingowego. Wolny czas dzieli pomiędzy przygotowaniami do zawodów z cyklu Triathlon IronMan, w których aktywnie uczestniczy 💪 a wspinaczką wysokogórską. Z sukcesami wspinał się na najwyższe szczyty w Alpach, Kaukazie, Atlasie Wysokim, Andach oraz Pamirze. 🌎

Czytaj więcej

Teresa Stefanowicz

2 maja 2018

W Szkołach Sokrates pracuje od 1990 roku. Z zaangażowaniem łagodzi obyczaje i rozwiązuje konflikty. Zawsze gotowa pomóc każdemu uczniowi. Pełna radości i optymizmu, kocha ogród, samodzielnie wykonuje doskonałe przetwory. Dużo podróżuje po Polsce i świecie. Z głową pełną nowych pomysłów rekrutuje kandydatów szkoły i pomaga im w wyborze zawodu.

Czytaj więcej

Michał Zawal

2 maja 2018

Nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie. Pasjonat historii od najmłodszych lat, zwłaszcza historii najnowszej. Lokalny patriota i miłośnik Bydgoszczy. Lubi sport, dobrą książkę i jazdę na rowerze. Cechuję go otwartość, optymizm i poczucie humoru, którym zaraża wszystkich wokół. Ma doskonały kontakt z uczniami. Na lekcjach najbardziej ceni żywą dyskusje i wymianę poglądów. Potrafi pokazać, że podróż przez dzieje może być naprawdę fascynująca i pełna ciekawostek.

Czytaj więcej