Przyjęcie do szkoły - praktyczne informacje

Do Technikum Menedżerskiego przyjmujemy absolwentów szkół podstawowych.

Kandydatów do szkoły zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Toruńskiej 55-57 (budynek Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej) w pokoju 9C (parter w budynku C).

Zawsze znajdziemy do Ciebie czas, porozmawiamy o Twoich preferencjach i pomożemy w wyborze zawodu.

Technikum Menedżerskie nie bierze udziału w naborze elektronicznym, ponieważ zależy nam na osobistym spotkaniu z przyszłymi uczniami. Na spotkaniu zapoznajemy ucznia i jego rodziców z procedurą rekrutacyjną oraz z wymaganymi do złożenia dokumentami.

Rekrutacja rozpoczyna się od stycznia. Wnioski o przyjęcie do szkoły mogą Państwo pobrać ze strony www lub w sekretariacie.

[pobierz wniosek dla kandydata - wersja PDF]
[pobierz wniosek dla zmieniającego szkołę -wersja PDF]

Uczniów, którzy są zainteresowani podjęciem edukacji w Technikum  Menedżerskim w Bydgoszczy, zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 501 288 576.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Możecie Państwo umówić telefonicznie spotkanie w innych godzinach.

Co zrobić, aby zostać naszym uczniem?

  1. Pobierz formularz podania o przyjęcie do szkoły z naszej strony internetowej lub odbierz go osobiście w szkole.

    [pobierz wniosek dla kandydata - wersja PDF]
    [pobierz wniosek dla zmieniającego szkołę -wersja PDF]
  2. Przyjdź z wypełnionym podaniem do szkoły, gdzie otrzymasz skierowanie na badanie lekarskie do Przychodni Medycyny Pracy.
  3. Na indywidualnym spotkaniu w szkole możemy Ci doradzić i pomóc w wyborze zawodu. W szkole zostaniesz też wyposażony we wszystkie niezbędne informacje.
  4. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 501 288 576 lub wysyłając wiadomość email: wozniak@plm.pl lub poprzez nasz profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/tm.bydgoszcz/.
  5. Jeśli zdecydujesz się na edukację w Technikum Menedżerskim, co uważamy za trafny wybór, dostarczasz do szkoły oryginały dokumentów (świadectwo ukończenia szkoły, wyniki egzaminu ósmoklasisty, 4 fotografie, zaświadczenie z Przychodni Medycyny Pracy).

 

Głowa do góry, my czekamy na Ciebie zawsze . Chcemy poznać Cię osobiście:))

Po ukończeniu szkoły dostarcz świadectwo i zaświadczenie o wynikach egzaminu końcowego

A teraz delektuj się wakacjami, wiecznie trwać nie będą. Do szkoły zapraszamy 1 września z uśmiechem i zapałem na nowy rozdział w życiu

Czy można przetestować przyszłą szkołę? Można i to w miły i ciekawy sposób.

Umów się przez Facebooka lub zadzwoń i zadeklaruj, kiedy chcesz nas odwiedzić i zobaczyć lekcje.

My nie mamy scenariusza, to Ty wybierasz dzień, godzinę i zajęcia, które chcesz zobaczyć. Może to być matematyka, może fizyka, a może coś, co Was interesuje, czyli przedmiot zawodowy? Logistyka produkcji, magazynowanie, turystyka, hotelarstwo, programowanie sieci, hodowla zwierząt - na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zanim dokonasz wyboru, przetestujesz swoją szkołę 🙂 Nie czekaj! Zadzwoń lub napisz - zapraszamy.