Zdobycie średniego wykształcenia

Zastanawiasz się czy szkoła branżowa jest dla Ciebie? Chcesz świetnie nauczyć się zawodu i jednocześnie zdobyć średnie wykształcenie? Nic prostszego! Od roku szkolnego 2021/2022 mamy dwuletnią szkołę branżową II stopnia, która Ci na to pozwoli. Już teraz dajemy Ci gwarancję, że będziesz mógł u nas kontynuować naukę w najbardziej popularnych zawodach i zdobyć maturę oraz egzamin zawodowy na poziomie technika w 5 lat! 


Kształcenie w najpopularniejszych zawodach

Chcesz zostać kucharzem, fryzjerem, pracownikiem obsługi hotelowej, a może mechanikiem? Nie ma problemu! Branżowa Szkoła I Stopnia START jako jedna z niewielu w regionie oferuje Ci naukę w większości dostępnych zawodów. Już teraz dajemy Ci gwarancję, że od września podejmiesz naukę w wybranym zawodzie nawet jeżeli będziesz jedyną osobą, która go wybrała. 

Pełną listę zawodów znajdziesz tutaj


Warsztaty, kursy i szkolenia zawodowe

Branżowa Szkoła I Stopnia Start oferuje warsztaty kursy i szkolenia dające dodatkowe kwalifikacje i umiejętności. Dzięki nim można poszerzać swoje horyzonty, pogłębiać wiedzę oraz rozwijać zainteresowania.


Akcja „Daj sobie czas”

Wiemy, że wybór dalszej drogi kształcenia to bardzo ciężka decyzja, szczególnie w tak młodym wieku. Dlatego u nas możesz zmienić zawód i miejsce praktyk do 30 października! Dzięki temu będziesz miał dwa miesiące na sprawdzenie w realnych warunkach pracy, czy dokonałeś trafnego wyboru. Jako jedyni oferujemy pełną gamę zawodów także z pewnością każdy znajdzie profesję idealną dla siebie!


Pozostałe korzyści

Oprócz skutecznej nauki zawodu oferujemy naszym uczniom:

  1. Bezpłatną naukę

  2. Podręczniki dostępne na miejscu w szkole

  3. Wynagrodzenie za praktyki

  4. Pomoc w znalezieniu praktyk

  5. Wyjazdy integracyjne i zawodowe

  6. Stypendia dla zdolnych uczniów